Підберіть собі ідеальну пральну машину

Надійний напарник на кожен день

Перед тим як купити пральну машину, яка підвйде до вашого способу життя, важливо розглянути декілька факторів. Місце установки пральної машини, габарити приладу, типи тканин, які ви перете, скільки разів на тиждень ви перете - всі ці фактори впливають на вибір пральної машини. Скористайтеся простими порадами з вибору, які допоможуть вам вибрати відповідну пральну машину.

Простір та місце установки

Вирішили купити окремо стоячу пральну машину? Хочете вбудувати її в кухонні меблі, не порушуючи дизайн і стиль своєї кухні або приміщення для прання? У будь-якому випадку потрібно все виміряти і переконатися, що для пральної машини вистачить місця. Скільки у вас місця?

  • ширина 60-48 см - ідеально підійде для пральної машини з фронтальним завантаженням
  • ширина 48-34 см - поміститься вузька пральна машина з фронтальним завантаженням
  • ширина 45-40 см - розгляньте варіант пральної машини з вертикальним завантаженням
Порада від професіоналів: якщо у вас не так багато місця, а розмістити хочеться і пральну і сушильну машини, зверніть увагу на моделі прально-сушильних машин «3-в-1»: прання, сушка, пар

Час та зручність

Жайворонок або сова? Виберіть машину з можливістю відстрочки старту, що дозволить відкласти запуск програми до моменту, який зручний особисто вам: пізно ввечері або рано вранці, коли електроенергія дешевша. Керуйте своєю пральною машиною дистанційно! Управляти пральною машиною на відстані ще ніколи не було так просто. Виберіть пральну машину з підключенням, яке дозволить вам безпосередньо керувати нею з власного смартфона.

Сушка

Як ви сушите свої речі? Виберіть пральну машину з швидким віджиманням, щоб скоротити час сушіння. Чим швидше обертається барабан під час прання, тим більше віддаляється вологи і тим менше часу потрібно на сушку. Порада від професіоналів: Не забувайте встановити більш повільну швидкість віджиму для делікатного одягу, щоб він довше зберігав форму.

Підберіть собі ідеальну пральну машину

Возврат к списку


Вывод торговых предложений