Підберіть собі ідеальну духову шафу

Техніка, що дарує іскру творчості

З нашими духовими шафами ви можете бути впевнені в незмінно ідеальному результаті приготування. Завдяки пару, вбудованому термощупу і декільком встановленим програмам приготування вам залишається тільки насолоджуватися процесом готування, а духова шафа все зробить за вас. Тепер ви можете дати волю своїй творчості і спробувати рецепти, які раніше навіть не наважилися б спробувати - і будьте впевнені в незмінно професійному результаті.

Простір і місце встановлення

Виміряйте свій простір. Всім духовим шафам потрібно як мінімум 60 см в ширину, в той час як вимоги до висоти можуть відрізнятися. Саме висота буде визначати вибір духової шафи:

  • 60 см - одна духова шафа стандартного розміру
  • 45 см - компактні духові шафи, що економлять місце

Порада від професіоналів: Компактна мікрохвильова піч прекрасно дозволить зварити, приготувати на грилі, розігріти або розморозити будь-яку страву.

Місткість

Якщо у вас велика родина або ви часто запрошуєте гостей, слід вибрати духову шафу великих розмірів, яка допоможе вам впоратися з великими обсягами приготування. Місткість духових шаф вимірюється в літрах.

  • 70+ літрів - ідеальне рішення для великих сімей
  • 40 - 70 літрів - краще підійде для сім'ї з трьох-чотирьох осіб
  • 40 літрів - ідеальне рішення для одного-двох осіб

Порада від професіоналів: Духова шафа з додатковою кількістю положень листів дозволить одночасно готувати більше страв.

Приготування

Методи, яким ви надаєте перевагу під час приготування, можуть вплинути на вибір духової шафи. Обробка парою - нагрівання забезпечить рум'яну і хрустку скоринку, в той час як пара збереже вологість всередині. Це дозволяє домогтися неймовірно соковитих страв, в тому числі м'яса, риби і овочів, а також - не в останню чергу, - десертів. Приготування на грилі - духова шафа з окремим грилем розширить можливості приготування. Досягніть хрусткої властивої грилю текстури в домашніх умовах. Випікання - духова шафа з вентилятором забезпечить приготування чудових тістечок і пирогів на професійному рівні завдяки рівномірному розподілу нагрівання. Не можете вирішити? - багатофункціональна парова духова шафа здатна на все, що описано вище

Підберіть собі ідеальну духову шафу

Возврат к списку


Вывод торговых предложений